درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

خدمات ما : بازدید ارائه طرح فنی ارائه طرح اختلاط نظارت بر اجرا و آموزش

با نام و یاد خدا و با سلام به دست اندر کاران عمران وآبادانی کشور.

خدا رو شاکریم که توفیق داد از سال 91 تا به حال به بیش از 100 شرکت و ارگان در زمینه بتن غلطکی مشاوره ارائه دهیم و گامی هر چند کوچک در راه اعتلای کشور برداریم.

از همان دوران دانشجویی و آشنایی با معایب آسفالت جرقه ای در ذهنم بوجود آمد تا با فناوری های نوین راهسازی آشنا شوم و پس از سالها مطالعه و تجربه بالاخره در سال 91 موفق به اجرای عملی آن در سطح وسیع در استان گلستان شدیم .

قانع ساختن مدیران استان گلستان به اجرای بتن غلطکی با روش ابداعی مورد نظر ما بسیار سخت بود زیرا در سالهای دورتر تجربه ای ناموفق در جاده گلستان انجام شده بود و ترس از تکرار آن بود اما ما این اطمینان را دادیم که در این روش اجرایی اصلاح شده شکست بی معناست.

اکنون پس از گذشت 5 سال از عمر جاده های بتنی ما که بدون روکش آسفالت اجرا شده به خود می بالیم و آماده انتقال این تجربیات هستیم.

به دلیل مشغله فراوان گاهی قادر به پاسخگویی به تمامی تماس ها یا نظرات و یا ایمیل های رسیده نیستیم که باید دوستان ما را ببخشند.

نکته بعدی این است که دوستان و همکاران باید این نکته را در نظر بگیرند که این مجموعه از آنجاییکه برای رسیدن به این نقطه از توانایی علمی واجرایی متحمل هزینه مالی ومعنوی سنگینی شده ،طبیعی است تا حدی که صلاح بداند مشاوره رایگان ارائه می نماید و اطلاعات خاص را تنها با هماهنگی و قرار بازدید واخذ قرارداد در اختیار دوستان وهمکاران قرار میدهد. با تشکر

ارتباط با ما